Tasuta tarne
Pikem tagastamisaeg kuni 31.01.24
Hinne 4.6/5, 520 000+ arvustust
Otsi kategooriat, toodet, tegevust...
Cart icon
Naised
Mehed
Aksessuaarid
Pakkumised
Juhendid
image

Valmistuge vihmaseks ilmaks!

Halba ilma pole olemas, kui ostate oma riided RevolutionRace’ist!

Ärge laske vihmal ennast takistada loodust nautimast, lihtsalt pidage meeles, et õiged riided hoiavad teid kuivana.
Kõik meie vihmariided on eri tasemel veekindlad ning lasevad erinevalt õhku läbi. Kõige olulisem on avastada, mis teile ja mingiks tegevuseks kõige paremini sobib.

RevolutionRace’i parimad veekindlad riided

Veekindluse hinnang ja DWR-töötlused

Veepidavus

Veepidavus kirjeldab millimeetrites seda, kui palju veerõhku kangas talub enne, kui vesi materjali läbistab. Kujutage ette, et riidele asetatakse klaastoru, mis täidetakse veega. Kui olete täitnud toru 15 000 mm (15 meetri) kõrguseni ja vesi imbub läbi kanga, on kanga veesamba kõrguseks 15 000 mm.

Kõigi meie veekindlate riiete puhul on veepidavus märgitud, et teaksite, kui veekindel konkreetne rõivaese on. See kinnitab teile kui kliendile, et rõiva kangast on selle veekindluse suhtes katsetatud. RevolutionRace katsetab kogu veekindlat varustust ka vabas looduses, et tagada toimimine iga aastaaja ja ilmaga.

100% PFC-deta DWR

RevolutionRace kasutab kõigil toodetel 100% PFC-deta DWR-i. DWR on vastupidav vetthülgav aine (Durable Water Repellent). Töötlus ennetab kanga vettimist, raskeks ja külmaks muutumist ning selle tõhususe halvenemist. DWR-i abil jääb vesi tilkadesse ja voolab riide pealt maha. Pika aja jooksul võivad kulumine, mustus ja kehavedelikud mõjutada TWR-töötlust, seetõttu tuleb veekindlaid õhku läbilaskvaid riideid uuesti immutada. Kui märkate, et teie rõivaese imab vett, soovitame teil seda DWR-töötluse toime taastamiseks pesta ja kuivatis kuivatada. Soovitame aegajalt rõivaeset uuesti immutada RevolutionRace Heat Waxiga.

Kuidas oma riideid veekindlaks muuta

Näpunäited vihmasteks päevadeks

image

icon-checkmark.svg Õhutus ja hingavus

Arvestage sellega, et higi on samuti niiskus, mis jahutab keha, ning võib iga matka meeleolu rikkuda. Kõige kõrgem veesammas pole alati kõige parem valik, kui te liigute ringi, on oluline, et rõivad laseksid ka hästi õhku läbi. Leidke tasakaal, mis sobib teile ja teie tegevusega.

image

icon-checkmark.svg Teibitud õmblused

Valige teibitud õmbluste ja vetthülgavate tõmblukkudega õueriided. Kui õmblused ja lukud pole kaitstud, immitseb vesi just nendest läbi.

image

icon-checkmark.svg Hea suurusega kapuuts

Hea suurusega kapuuts on paduvihmaga teie parim sõber. Paremaks kaitseks valige kapuuts, mis on pisut liiga suur. Paremaks sobivuseks on hea reguleeritav kapuuts. Lisakaitseks kandke mütsi.

Millise ilmaga te kokku puutute?

image

Ekstreemseks tegevuseks pideva lausvihmaga

Kõige väljakutsuvamateks tingimusteks loodud Aphex Pro jope ja püksid on tõeliselt vee- ja tuulekindlad ning varustatud püsivat leitavust võimaldavate Recco® reflektoritega. Hoolikalt valitud üksikasjad, nagu veekindlad YKK® Vislon/Aquaguard tõmblukud ja meie parim Hypershell® Pro membraan, mis tagab suurepärase õhutuse. See on truu kaaslane kõigiks tulevasteks seiklusteks, igal aastaajal.

Veepidavus: 30 000 mm
Hingavus: 10 000 g/ m² / 24 h
Jope kaal: 697 g suuruses Medium (meeste)
Pükste kaal: 635 g suuruses Medium (meeste)
Ette nähtud: Talisport, Universaalne kasutus, Kalastamine, Mägironimine, Matkamine
 

Vaadake seda →

 

image

Nii tuule kui ka vihmaga

Meie komplekt Whisper tagab teie kuivana püsimise aasta ringi iga tegevuse ajal. Tänu meie parimale membraanile Hypershell® Pro, mille veesamba kõrgus on 20 000 mm, on see nii vee- kui ka tuulekindel. Pükstel Whisper on sääreavadel tõmblukud, et mahtuda suurepäraselt suusa- või matkasaabaste peale ning jopel Whisper on kiivrit mahutav kapuuts. Tänu vastupidavale venivale kangale on kattekomplekt väga vaikne (nagu sosin) ning õhutus FreeFlow™ tagab suurepärase õhu läbilaskvuse.

Veepidavus: 20 000 mm
Hingavus: 10 000 g/ m² / 24 h
Jope kaal: 575 g suuruses Medium (meeste)
Pükste kaal: 470 g suuruses Medium (meeste)
Ette nähtud: Universaalne kasutus, Matkamine, Koerasport, Kalastamine, Talisport, Mägijalgrattaga Sõitmine

Vaadake seda →

 

image

Kui järsku hakkab paduvihm

Meie kollektsiooni Typhoon jope ja püksid on veekindlad, õhku läbilaskvad ja väga kerged. Kuna need mahuvad hõlpsalt omaenda taskusse, on need täiuslik komplekt, mida halva ilma kahtluse korral seljakotti pista. Kohe kui esimene vihmapiisk maha langeb, võtke välja oma komplekt Typhoon ning tõmmake see oma riiete peale. Tänu täispikkuses tõmblukule pükste küljel kaitsevad need teid kohe vihma eest!
Lugege lisateavet meie kollektsioonide lehelt → 

Veepidavus: 20 000 mm
Hingavus: 10 000 g/ m² / 24 h
Jope kaal: 376 g suuruses Medium (meeste)
Pükste kaal: 298 g suuruses Medium (meeste)
Ette nähtud: Universaalne kasutus, Kalastamine, Koerasport, Matkamine
 

Vaadake seda →

 

image

Kui vihm ei jää järele

Cyclone on mõeldud äärmusliku ilma jaoks, see on vee- ja tuulekindel ning laseb eriti hästi õhku läbi. Sel on meie parim membraan Hypershell® Pro, millel on PFC-deta BIONIC-FINISH®ECO. Täiuslikuks sobivuseks on sellel neljasuunaline venivus ja täielikult teibitud õmblused.
Lugege lisateavet meie kollektsioonide lehelt →

Veepidavus: 20 000 mm
Hingavus: 20 000 g/ m² / 24 h
Jope kaal: 680 g suuruses Medium (meeste)
Pükste kaal: 540 g suuruses Medium (meeste)
Ette nähtud: Talisport, Universaalne kasutus, Kalastamine, Mägironimine, Matkamine
 

Vaadake seda →

 

image

Uduvihmas jalutamiseks

Silence Proshell 2.0 jope on sobilik igasuguse õuetegevuse jaoks. Tänu teibitud õmblustele ja Hypershell® Pro membraanile on jope veekindel. Membraankangas on neljas suunas veniv ning seetõttu vaikne ja sile. Nüüd täiustatud uue parema kanga ja veekindlate YKK-tõmblukkudega.

Veepidavus: 20 000 mm
Hingavus: 10 000 g/ m² / 24 h
Jope kaal: 650 g suuruses Medium (meeste)
Pükste kaal: 474 g suuruses Medium (meeste)
Ette nähtud: Kalastamine, Matkamine, Universaalne kasutus, Mägijalgrattaga sõitmine, Talisport, Koerasport
 

Vaadake seda →

 

image

Kui vihm tuleb ja läheb

Monsoon Jacket on pikem mitmeotstarbeline jope. See on loodud vastupidavaks, stiili ohverdamata. Sellel on tuule- ja veekindel membraan Hypershell® Performance PFC-deta viimistlusega BIONIC-FINISH®ECO. Niiskuse eemalhoidmiseks on kõik lukud YKK® AquaGuard ja õmblused on täielikult teibitud.

Veepidavus: 10 000 mm
Hingavus: 10 000 g/ m² / 24 h
Jope kaal: 814 g suuruses Medium (naiste)
Ette nähtud: Mägironimine, Matkamine, Kalastamine, Iaapäevane kandmine, Universaalne kasutus, Koerasport
 

Vaadake seda →

 

×