Tasuta tarne ja 30 päeva jooksul tasuta tagastamine
Rootsi disain ja kvaliteet
Hinne 4.6/5, 510 000+ arvustust
Otsi kategooriat, toodet, tegevust...
Cart icon
Naised
Mehed
Aksessuaarid
Pakkumised
Juhendid
image

Veekindlad ja õhku läbilaskvad rõivad

Meie parimad vihmajoped Meie parimad vihmapüksid

Kaitse elementide eest on õues olles hädavajalik. Iga ilmaga on mugavuse juures põhiline veekindlad, kuid õhku läbilaskvad välisriided. Veekindlast kangast joped ja püksid on esimene samm kuivana püsimisel, et saaksite keskenduda vabas õhus lõbutsemisele. Siin aitame teil mõista kõike vajalikku, et valida endale õige jope ja püksid.

image

Veepidavuse ülevaade  icon-material-waterproof-02.svg

Veepidavus, mida nimetatakse ka veesamba rõhuks, näitab, kui suurt veerõhku materjal kannatab, enne kui vesi läbi pääseb. Sageli on selle lühend WC. Veepidavus kirjeldab millimeetrites seda, kui palju veerõhku materjal talub enne, kui vesi materjali läbistab. Kujutage ette, et riidele asetatakse klaastoru, mis täidetakse veega. Kui olete täitnud toru kuni 15 000 mm, st 15 meetrit, pääseb vesi läbi materjali. See tähendab, et rõivaeseme veepidavuseks 15 000 mm.
 
Veepidavus (mm)
Ilmastikutingimused
6 000 – 10 000 mm Kannatab kerget vihma, mõõdukat lund, madala rõhuga
11 000 – 15 000 mm Mõõdukas vihm, keskmine lumi, madala rõhuga
16 000 – 20 000 mm Kannatab pikki retki lausvihmas, märjas lumes, madala rõhuga.
20 000 mm + Kannatab lausvihma, märga lund, kõrge rõhuga.

Katsetame kõiki veekindlaid riideid veepidavusega laboris ja tähistame need, et teaksite hõlpsalt, kui veekindel konkreetne rõivaese on. See kinnitab ka teile kui kliendile, et rõiva kangast on selle veekindluse suhtes katsetatud. Samuti katsetame kõiki rõivaid looduses päris ilmastikuoludes eri temperatuuridel ja aastaaegadel, et tagada optimaalne toimimine.

Hingavus icon-material-breathable.svg

Nagu veepidavust mõõdetakse ka hingavust laboris. Hingavus oleneb materjali võimest kehaniiskust läbi lasta. Seda mõõdetakse ühikutes g / m2 / 24 h, st päevas vabaneva vedeliku kogus grammides kanga ruutmeetri kohta. Laborikatsetega on tõhus õhu läbilaskvust mõõta, kuid tegelikkus on keerulisem. Välistemperatuur, niiskus, tegevus, vihm, päike – kõigest sellest oleneb, kui hea on rõivastel õhu läbilaskvus. RevolutionRace katsetab kõigi veekindlate rõivaste vastupidavust päriselus, looduses muutlike ilmastikuoludega ja eri aastaaegadel toimimise tagamiseks.

 

Kuidas toimivad veekindlad õhku läbilaskvad materjalid?  3-layers-construction-fabric.svg

Veekindlad õhku läbilaskvad materjalid on valmistatud pealismaterjalist, veekindlast membraanist, mis on seestpoolt lamineeritud, ja sageli kolmandast materjalist, mis on membraani all ja tagab mugavuse. Pealismaterjali otstarve on vastupidavus ja hea välimus, see pole veekindel, kuid seda on töödeldud DWR-iga (vastupidav vetthülgav aine), nii et see ei ima vett. RevolutionRace kasutab kõigil toodetel fluorosüsiniketa DWR-i. Membraan on kanga veekindel osa ja hoiab niiskuse väljas, kuid membraanil on mikroskoopilise suurusega väikesed avad, mis hoiavad veepiisad väljas, kuid vabastavad keha veeauru väiksemaid osakesi. Need kolm kihti moodustavad kolmekihilise struktuuri. Meil on ka kahekihilisi tooteid, millel puudub sisemine kiht, ja selle asemel on neil vabalt langev vooder rõivaeseme siseküljel. See pole veel kõik: olemas on ka 2,5 kihiga tooted, kus sisemine materjal on asendatud õhukese kilega, mis on kaalu vähendamiseks membraanile trükitud.

 

Waterproof-ET.jpg

Mis on Hypershell®?  icon-material-insulation-01.svg 

Hypershell® on RevolutionRace’i oma bränd, üldine mõiste kõigi meie enda arendatud materjalide kohta. Materjale eristab idee, mis tuleb hiljem. Meil on erinevate materjalide jaoks erinevad ideed, kõigil neil on unikaalsed omadused. 
• Hypershell® Denim:  puuvillata vastupidav materjal.
• Hypershell® SS: vetthülgav koorikmaterjal.
• Hypershell® Pro Stetch: vastupidav veniv materjal.
 
Hypershell®-membraan
Hypershell® -membraane on saadaval kolmel eri tasemel: Core, Performance ja Pro. Igal RevolutionRace‘i rõivaesemel on esmaklassiline Hypershell®-membraan, mis sobib rõivaeseme sihtotstarbeks ja on optimeeritud mitmesuguseks tegevuseks erinevates ilmastikuoludes.
• Hypershell® Core 5 - 10 000 mm
• Hypershell® Performance 10 - 15 000 mm
• Hypershell® Pro 15 - 30 000 mm

Mis on DWR? icon-material-insulation-01.svg 

DWR
RevolutionRace kasutab kõigil toodetel 100% PFC-deta DWR-i.
DWR tähendab vastupidavat vetthülgavust. Tänu töötlusele ei imbu vesi kangasse, mis võib muidu muuta kanga raskemaks ja külmemaks ning mõjutada selle kasutusomadusi. DWR muudab vee kanga pinnal tilgaks ja veereb kangalt maha. Aja jooksul võib seda töötlust kahjustada kulumine, mustus ja kehavedelikud, muutes rõiva hingavuse kehvemaks. Seetõttu võite aktiivsemate tegevuste korral kogeda niiskust rõiva sisemuses.
Kui märkate, et teie rõivaese imab vett, soovitame teil seda kõigepealt DWR-töötluse toime taastamiseks pesta ja kuivatis kuivatada. Mõnikord soovite võib-olla rõivaeset ise immutada. 
image

Mis vahe on veekindlatel ja vetthülgavatel rõivastel?

Peamine erinevus veekindlate ja vetthülgavate rõivaste vahel on see, et veekindlatel rõivastel on nii membraan kui ka DWR ning täielikult õmblustega kaetud disain. Õmblused on tavaliselt rõivaste siseküljel kaetud veekindla teibiga. Vetthülgavatel rõivastel on ainult DWR-ist (vastupidav vetthülgav aine) kate ja membraan puudub.
Mis eelised ja puudused on kahel eri variandil?
 
Veekindlad riided
Veekindlatel rõivastel on teibitud õmblused ja nii veekindel membraan kui ka vetthülgav DWR’i töötlus välispinnal. RevolutionRace kasutab fluorosüsiniketa DWR’i köigis riietes. 
+ Eelised 
Täiesti veekindel riietus sobib suurepäraselt vihmaseks päevaks või märja lumega talvepäevadeks. Meie veekindel riietus sobib suurepäraselt nii vihmase ilmaga, kui ka lörtsistel talvepäevadel.
- Puudused
Kõikidel veekindlatel riietel on spetsiaalne membraankiht, mis on tihedam ja juhib õhku kehvemini. Erinevatel membraanidel on erinevad omadused ja need juhivad niiskust erinevates kogustes. Õhutustõmblukud võimaldavad küll üleliigsel kehaniiskusel väljuda aga hea oleks meeles pidada, et veekindla membraaniga riided ei hinga siiski kunagi sama hästi kui ilma membraanita.

Vaata kõiki veekindlaid rõivaid →
 
Vett hülgavad riided
Vetthülgavatel rõivastel pole membraane, kuid neil on vetthülgav pinnatöötlus (DWR). RevolutionRace kasutab kõigi rõivaste puhul fluorosüsiniketa DWR-töötlust.
+ Eelised
Vetthülgavad rõivad lasevad eriti hästi õhku läbi ja sobivad intensiivseks tegevuseks. Sageli piisab vetthülgavatest rõivastest neile, kes ei pea vihma käes veetma järjest tunde.
- Puudused  
Vetthülgavad rõivad peavad vastu ainult mõõdukale vihmale ja mitte pidevale lausvihmale.

Vaata kõiki vetthülgavaid rõivaid  →
image
Meie vihmajoped on õhku läbilaskvad

Hea vihmajope vajab head õhu läbilaskvust. Isegi õhku läbilaskvatel vihmajopedel on seega sageli kaenla all õhutusavad. Meie vihmapükstel on pükste pikemal küljel õhutusavad.

image
Veekindluse saavutamiseks teibitud õmblused

Õmblused on vihmariiete nõrk koht, kuna nõelaga tehakse rõivaeseme õmblemisel kangasse väikesed avad, kust vesi võib sisse pääseda. Meie veekindlatel rõivastel on teibitud õmblused, et muuta rõivad veekindlaks.

image
Tõmblukud, mis hoiavad vihma eemal

Selleks et rõivad ei laseks vett läbi, on veekindlad tõmblukud hädavajalikud. Meie veekindlate rõivaste tõmblukud on hoolikalt valitud kõrgele veerõhule vastupidamiseks ja mõnikord on neil isegi seespool kaitseklapp.

Meie vihmajoped järjekorras kõrgeimast veepidavusest madalamani

Aphex Pro Jacket

Veekindel: 30 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Meie kõige karmim shell-jope – spetsiaalselt loodud taluma ekstreemseid välitingimusi. - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Täielikult teibitud õmblused - Tugevdatud avatud alad - DWR-viimistlus vetthülgavuse suurendamiseks - Kiivriga sobiv kapuuts - Suusapiletitasku Turvaomadused - Sisseehitatud Recco® helkur Aphex Pro Jacket on meie tugevaim shell-jope, mis on loodud eeskätt ekstreemsete tingimuste jaoks. See on valmistatud meie täiesti vee- ja tuulekindlast membraanist Hypershell® Pro ning sellel on suurepärane ventilatsioon ja vastupidav shell-kangas. Kõik kinnitused ja detailid peavad vastu ka kõige karmimatele ilmastikuoludele, kõik lukud on YKK® Vislon/Aquaguard seeriast ja avatud alad on tugevdatud. Jope on varustatud Recco® helkuriga, mis võimaldab selle hädaolukorras üles leida. Sellel on külgmised õhutusavad ja kiivriga sobiv kapuuts. Selle allääres on reguleeritav pingutusnöör ja varrukatel takjapaelad, et tagada täiuslik istuvus. Kandke meie kõige mitmekülgsemat shell-jopet Aphex Pro aasta läbi oma retkedel või talvel tehnilise mäesuusatamise pealiskihina.
Lugege lähemalt siit ›
Aphex Pro Jacket
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 5/5
Peab vastu tormile
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Cyclone Rescue Jacket 2.0

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 20 000 g/m²/24h

Veekindel ja hästi hingav shell-jope, mis on loodud toime tulema iga ilmaga. - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Neljas suunas venivad paneelid - Tõmblukuga õhutuskohad kaenlaalustes - Kiivriga sobiv kapuuts - Kohandatav kaelus - Varrukatel reguleeritav takjapael - Reguleeritav tõmbenöör alumises äärises - DWR-töödeldud mustuse- ja veekindluse tagamiseks Uuenduse 2.0 funktsioonid - Suusapiletitasku - Sügavamad käetaskud - Optimeeritud krae - Uuendatud sobivus Turvaomadused - Sisseehitatud Recco® helkur Cyclone Rescue Jacket on veekindel, tuulekindel ja hästi hingav 3-kihiline shell-jope. Täielikult teibitud õmbluste, vetthülgavate tõmblukkude, DWR-töötluse ja täiustatud Hypershell® Pro membraaniga jope on loodud ekstreemseid ilmastikutingimusi silmas pidades. Selle 4-suunas veniv kangas võimaldab rohkelt liikumist ning reguleeritav varrukaava ja alläär tagavad mugava istuvuse. Sisseehitatud Recco® helkur muudab teid hädaolukorras lihtsamini leitavaks. Cyclone Rescue on varustatud ka kahesuunaliste tuulutustõmblukkudega kaenlaalustes kiireks jahutamiseks intensiivsete tegevuste ajal. Kiivriga ühilduv kapuuts, reguleeritav CollarOpt™ eesmine tormikrae ja suusapassitasku muudavad selle shell-jope ilmselgeks valikuks aastaringseks kasutamiseks mägedes.
Lugege lähemalt siit ›
Cyclone Rescue Jacket 2.0
breathable
Hingavus 5/5
Suure intensiivsusega tegevuse korral
windproof
Tuulekindlus 5/5
Peab vastu tormile
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Whisper Jacket

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Vaikne kui sosin - sinu veekindel koorikjope kõigiks eesseisvateks vihmasteks seiklusteks. - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Täielikult teibitud õmblused - Tõmblukuga õhutuskohad kaenla all - Neljas suunas venivad paneelid - Kiivriga sobiv kapuuts - Suusapiletitaskud - DWR-viimistlus mustuse- ja veekindluse tagamiseks Whisper Jacket on täielikult teibitud õmbluste ja veekindla Hypershell® Pro membraaniga 3-kihiline koorikjope, mis tagab täielikult kuiva seikluse. Sellel on kiivriga sobiv kapuuts ja mitu hoiutaskut, sealhulgas suusapiletitasku ja lukkudega sisetaskud. Neljas suunas venivad paneelid muudavad jope nii vaikseks kui ka mugavaks ning DWR-viimistlus pakub täiustatud vetthülgavust. Kahes suunas avatavad õhutuskohad kaenla all ja õhutusvõrk rinnataskutes loovad optimaalse õhutuse aktiivsemate tegevuste käigus. Reguleeritav pingutusnööriga ääris ja kohandatavad varrukad tagavad täiusliku istuvuse.
Lugege lähemalt siit ›
Whisper Jacket
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 5/5
Peab vastu tormile
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Typhoon Jacket

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Typhoon Jacket on täielikult veekindel ja õhku läbilaskev 2,5-kihiline kattejope. Minimalistlik disain ei tee järeleandmisi rikkalikes omadustes, nagu õhutusavad käsivartel, tõmblukuga käetaskud, reguleeritav kapuuts ja tõmblukuga rinnataskud. Kerge jope saab hoiustada omaenda taskusse, mis on täiuslik vihmase ilma korral.
Lugege lähemalt siit ›
Typhoon  Jacket
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 4/5
Peab vastu tugevale tuulele
durable
Vastupidavus 3/5
Tavaline kulumiskindlus

Silence Proshell Jacket

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Sinu ülim vaikne kaaslane äikesetormide ajal – veekindla membraani ja mugavuse tagamiseks neljasuunalise venitusega. - 3-kihiline shell-jope - Täielikult teibitud õmblused - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Kahesuunalise tõmblukuga õhutuskohad kaenla all - DWR-viimistlus vetthülgavuse suurendamiseks Silence Proshell Jacket on täielikult teibitud õmbluste ja veekindla Hypershell® Pro membraaniga 3-kihiline shell-jakk, mis tagab täieliku kaitse vihma ja niiskuse eest. Selle 4-suunalise venitamisega jope on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja vaikust. Kahesuunalised tõmblukud kaenlaaluste all ventileerivad ja pakuvad uskumatut mugavust. Sellel on mitu nutikat taskut, mis hoiavad väärisesemeid turvaliselt, ja DWR-viimistlus, mis suurendab vetthülgavust. Silence Proshell jope on reguleeritava allääre, kätiste ja kapuutsiga, mis võimaldab maksimaalse mugavuse saavutamiseks istuvust kohandada.
Lugege lähemalt siit ›
Silence Proshell Jacket
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 4/5
Peab vastu tugevale tuulele
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Monsoon Jacket

Veekindel: 10 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Pikemat, hästiistuvat shell-jopet, mida teie väligarderoob alati ihkas! - 2-kihiline shell-jope - Veekindel Hypershell® Performance membraan - Täielikult teibitud õmblused - Tõmblukuga õhutuskohad kaenlaalustes - Nööridega värvel - Kaheksa taskut - Kiivriga sobiv kapuuts - DWR-viimistlus vetthülgavuse suurendamiseks Monsoon Jacket on pikem, 2-kihiline shell-jope, et oleksid iga ilmaga nii kaitstud kui ka moodne. Veekindel Hypershell® Performance membraan koos täisteibitud õmbluste, YKK® AquaGuard tõmblukkude ja DWR-töötlusega aitab hoida niiskust eemal. Kiivriga ühilduv kapuuts on reguleeritav kahel viisil ja sellel on tugevdatud visiir. Ventilatsioonilukud kaenla all pakuvad intensiivsel tegevusel jahutust. Kaheksa nutikast taskut, sealhulgas kolm sisetaskut, hoiavad teie isiklikke esemeid kõigi väliseikluste ajal turvaliselt. Monsoon on universaalne jope, mis sobib ideaalselt välitegevuseks erineva ilmaga ja seda saab kanda kas eraldiseisva shell-jopena või kombineerituna isoleeriva kihina külmematel päevadel.
Lugege lähemalt siit ›
Monsoon Jacket
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 5/5
Peab vastu tormile
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Enim valitud vihmajoped

Meie vihmapüksid järjekorras kõrgeimast veepidavusest madalamani

Aphex Pro Pants

Veekindel: 30 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Meie kõige karmimad shell-püksid – spetsiaalselt loodud taluma ekstreemseid välitingimusi. - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Täielikult teibitud õmblused - Tugevdatud avatud alad - DWR-viimistlus vetthülgavuse suurendamiseks - Lukuga reieõhutuskoht - Vöökohall reguleeritav takjapael - Eelvormitud põlved - Pahkluul tõmblukk koos kiiluga Turvaomadused - Sisseehitatud Recco® helkur Aphex Pro Pants on meie tugevaimad shell-püksid, mis on loodud eeskätt ekstreemsete tingimuste jaoks. Need on valmistatud meie täiesti vee- ja tuulekindlast membraanist Hypershell® Pro ning neil on suurepärane ventilatsioon ja vastupidav shell-kangas. Kõik kinnitused ja detailid peavad vastu ka kõige karmimatele ilmastikuoludele, kõik lukud on YKK® Vislon/Aquaguard seeriast ja avatud alad on tugevdatud. Pükstel on tõmblukuga reieventilatsioon ja Recco® helkurid, mis tagavad hädaolukorras parema ülesleidmise. Sääred on tõmblukkudega laiendatavad, et need sobiksid kandmiseks ka suusa- või matkasaabaste peal, ja vöökoht on reguleeritava takjapaelaga. Kandke meie kõige mitmekülgsemaid shell-pükse Aphex Pro aasta läbi oma retkedel või talvel tehnilise mäesuusatamise pealiskihina
Lugege lähemalt siit ›
Aphex Pro Pants
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 5/5
Peab vastu tormile
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Typhoon Pants

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Typhoon-püksid on kerged, veekindlad ja õhku läbilaskvad tõmblukuga püksid. Minimalistlik disain ei tee järeleandmisi rikkalikes omadustes, täispikad tõmblukud külgedel, elastne vöökoht ja tõmblukuga käetaskud. Typhoon-püksid on täiuslikud pealetõmmatavad püksid vihmase ilmaga. Need saab kergesti kokku pakkida isepakkivasse taskusse.
Lugege lähemalt siit ›
Typhoon Pants
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 4/5
Peab vastu tugevale tuulele
durable
Vastupidavus 3/5
Tavaline kulumiskindlus

Silence Proshell Pants

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 10 000 g/m²/24h

Sinu ülim vaikne kaaslane äikesetormide ajal – veekindla membraani ja mugavuse tagamiseks neljasuunalise venitusega. - 3-kihilised shellpüksid - Täielikult teibitud õmblused - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Lukkudega reieõhutuskohad - Pahkluul tõmblukk koos kiiluga - Vöökohall reguleeritav takjapael - Eelvormitud põlved - DWR-viimistlus vetthülgavuse suurendamiseks Silence Proshell püksid on 3-kihilised shellpüksid, millel on täielikult teibitud õmblused ja veekindel Hypershell® Pro membraan, mis tagab täieliku kaitse vihma ja niiskuse eest. Selle 4-suunalise venitamisega püksid on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja vaikust. Tõmblukkudega reieventilatsioon ventileerib ja pakub uskumatut mugavust. Neil on eelvormitud põlved, reguleeritav takjapaelaga vöökoht, mis tagab maksimaalse mugavuse, ja DWR-töötlus, suurendamaks veehülgavust. Sääred on tõmblukkudega laiendatavad, et need sobiksid kandmiseks ka suusa- või matkasaabaste peal.
Lugege lähemalt siit ›
Silence Proshell Pants
breathable
Hingavus 4/5
Tavalise kuni suure intensiivsusega tegevus
windproof
Tuulekindlus 4/5
Peab vastu tugevale tuulele
insulation
Soojustusvõime 3/5
0 kuni +10 kraadi
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Cyclone Rescue Pants

Veekindel: 20 000 mm

Hingavus: 20 000 g/m²/24h

Veekindlad ja hästi hingavad shell-püksid, mis on loodud toime tulema iga ilmaga. - Veekindel Hypershell® Pro membraan - Neljas suunas venivad paneelid - Lukkudega reieõhutuskohad - Tugevdused sääreotstel - Pahkluul tõmblukk koos kiiluga - Vöökohall reguleeritav takjapael - Eelpainutatud põlved - DWR-töödeldud mustuse- ja veekindluse tagamiseks Turvaomadused - Sisseehitatud Recco® helkurid Cyclone Rescue Pants on veekindlad, tuulekindlad ja hästi hingavad 3-kihilised shell-püksid. Täielikult teibitud õmbluste, vetthülgavate tõmblukkude, DWR-töötluse ja täiustatud Hypershell® Pro membraaniga püksid hoiavad sind kuivana iga ilmaga. Reitel olevad tõmblukkudega tuulutuskohad lasevad sul intensiivsete tegevuste ajal maha jahtuda ning fliisvoodriga taskud lisavad mugavust. Sisseehitatud Recco® helkur muudab teid hädaolukorras lihtsamini leitavaks. Tugevdatud säärte alaosad on tõmblukuga avatavad ja loodud sobima talvel suusasaabaste ja suvel matkasaabaste peale. Eelpainutatud põlved ja reguleeritav takjapaelaga vöökoht tagavad kohandatud istuvuse. Seega on Cyclone Rescue paar suure jõudlusega shell-pükse, mis sobivad hästi iga seikluse ja ilmastikutingimuste korral.
Lugege lähemalt siit ›
Cyclone Rescue Pants
breathable
Hingavus 5/5
Suure intensiivsusega tegevuse korral
windproof
Tuulekindlus 5/5
Peab vastu tormile
durable
Vastupidavus 4/5
Tavaline kuni suur kulumiskindlus

Enim valitud vihmapüksid

Korduma kippuvad küsimused

Mis erinevus on mõistetel niiskuskindel, vetthülgav ja veekindel?

Millised vihmajoped ja -püksid peaksin valima, kui soovin head universaalset komplekti, mis peaks vihmale kaua vastu?

Millise jope ja püksid peaksin valima väga intensiivse tegevuse jaoks, mis nõuab veekindlust?

Mis on Hypershell®?

Miks mitte valida alati võimalikult suur veepidavus?

Mul on aktiivne eluviis, kuid soovin ka veekindlust. Kas on ka hübriidjopesid?

Soovin universaalset vihmajopet igapäevakasutuseks, millise peaksin valima?

Mida tähendavad teibitud õmblused ja veekindlad tõmblukud? Kas need on vajalikud ka siis, kui rõivastel on kõrge veepidavus?

Kas peaksin valima suurema veepidavuse, kui lähen tormi kätte?

Kas veepidavus mõjutab rõivaste kasutussagedus?

Ma ei soovi, et istudes saaks mu istmik või põlved märjaks. Mille peaksin valima?

Kas minu jope on seljakoti kandmisel vähem veekindel?

×