Üle 100 € ostude puhul tasuta saatmine ja 30-päevane tasuta tagastus
Rootsi disain ja kvaliteet
Hinne 4.6/5, 580 000+ arvustust
Otsi kategooriat, toodet, tegevust...
Cart icon
Naised
Mehed
Aksessuaarid
Juhendid
Pakkumised

 

RevolutionRace’i juhendid

image

Pükste juhend

Meie pükste juhend aitab teil leida õuepüksid, mis istuvad ideaalselt ja sobivad täiuslikult teie seikluse jaoks. Meie pükste hulgas leidub kõigile midagi, ükskõik kas lähete matkama, kalastama või karudega maadlema.

Pükste juhend  → 

image

Jopede juhend

Meie jopede juhend aitab teil leida täiusliku jope teie järgmise seikluse jaoks. Meil on igaks olukorraks sobiv jope: kerged kattejoped, soojad soojustatud sulejoped või matkajoped.

Jopede juhend  → 

image

Soe ilm

Enne kui lähete soojal suvepäeval jalutama, ronima või matkama, lugege meie nõuandeid selle kohta, mida varustuse komplekteerimisel arvesse võtta, et saaksite tõeliselt nautida uhket ümbritsevat loodust turvaliselt ja mugavalt.

Soe ilm  → 

image

Veepidavus – veekindla rõivastuse juhend

Veekindlast kangast joped ja püksid on esimene samm kuivana püsimisel, et saaksite keskenduda vabas õhus lõbutsemisele. Siin aitame teil mõista kõike vajalikku, et valida endale õige jope ja püksid.
 

Veekindluse juhend 

image

Mitme kihi kandmise juhend

Ükskõik, kas ronite mägedes, maadlete karudega või jalutate koeraga, me pakume teie seiklusteks täiuslikke rõivaid. Need näpunäited aitavad teil soojas püsida!

Mitme kihi kandmise juhend  

image

Isoleerrõivad

Kas te ei oska otsustada, kas valida sulgedest või sünteetilise soojustusega õueriideid? Tutvuge meie ülevaatega erinevate isoleerrõivaste eelistest ja puudustest.

Isoleerrõivad  

image

Suuruste juhend

Õige suuruse leidmine on oluline. Enne meie matka- ja õuerõivaste tellimist õppige, kuidas õigeid mõõtmeid määrata.

Suuruste juhend  

image

Riidehooldus

Ostsite mõned õueriided, aga kuidas neid hooldada? Siit saate teada, kuidas pesta, kuivatada, immutada ja hoolitseda oma varustuse eest, et see võimalikult kaua vastu peaks.

Riidehooldus  

×