Üle 100 € ostude puhul tasuta saatmine ja 30-päevane tasuta tagastus
Rootsi disain ja kvaliteet
Hinne 4.6/5, 600 000+ arvustust
Cart icon
Naised
Mehed
Aksessuaarid
Juhendid
Pakkumised
image

 

 

MEIE ÄRIMUDEL

 

 

 

 

Me ei hooli vahendajatest.

 

Meie ärimudel on tegelikult päris lihtne. Me müüme oma välirõivaid veebis klientidele otse. Vahendajaid ja jaemüüjaid vältides saame tuua uusi tooteid kiiremini turule. Kui muud kaubamärgid vajavad tootearenduseks tavaliselt aasta aega, kulub meil selleks vaid kuus kuud. Kiirem mugavam ilma vahendajata protsess tähendab, et saame pakkuda kvaliteetseid rõivaid mõistliku hinnaga. 

Vår-affärsmodell.gif

 

Kontoret.png

 

Vastutus igal sammul

 

Paljud teised kaubamärgid muudavad kogu oma tootevalikut igal aastal – see toob kaasa lattu jäänud toodete suure kao. Selle asemel hoiame meie enamiku oma tooteid aasta otsa alles ja töötame pidevalt selle nimel, et disaini klientide tagasiside alusel kohandada ja täiustada. Jäätmete kõrvaldamiseks müüme enne kollektsiooni lõpetamist iga rõivaeseme maha. Lisaks on meie tooted ajatud; need ei aegu pelgalt aastaaja vahetudes.

 

Klientide mõju

 

Kas teadsite, et meie kaasatud veebikogukond osaleb aktiivselt meie tootearenduses? Ausate arvustuste jagamise ja meie sotsiaalmeedias kommenteerimise teel saate öelda sõna sekka, kui otsustame uute värvide või täienduste üle.

Koos saame tooted muuta veel paremaks, nii et teie saate lihtsalt minna õue ja nautida.

Kundpåverkan.png

image
×