Tasuta tarne ja 30 päeva jooksul tasuta tagastamine
Rootsi disain ja kvaliteet
Hinne 4.6/5, 510 000+ arvustust
Otsi kategooriat, toodet, tegevust...
Cart icon
Naised
Mehed
Aksessuaarid
Pakkumised
Juhendid
image

RevolutionRace

KINGIJUHT

Vii mind kingipoodi

image

Tasuta tarne ja 30 päeva jooksul tasuta tagastamine

Parimad kingid

Otsite kingiideed lähedastele või hoopis endale?

Olete saabunud õigesse kohta. Leiate ideaalse kingiidee oma emale, isale, poiss-sõbrale, tüdruksõbrale või kellelegi teisele, keda soovite natuke poputada.

image

Kingiideed telkijale

Ükskõik, kas telgite tavaliselt või luksusikult, me pakume varustust, mida oma järgmisele retkele kaasa tahate võtta.

Telkijale

image

Kingiideed ronijale

Varustus, mis aitab ronija selle mäe tippu viia, ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Ronijale

image

Kingiideed suusatajale

Külm ja lumi ei saa midagi halba teha, kui suusatajal on sobilik varustus.

Suusatajale

Kellele ei meeldiks pehmed kingitused?

image

Kingiideed meestele

Äkki otsib teie poiss-sõber oma järgmiseks seikluseks uut jopet? Kas isal on vaja mitmeotstarbelisi pükse pikkadeks jalutuskäikudeks metsas? Või äkki teie vennal, äial, sõbral või pojal oleks vaja uusi kindaid või sooja mütsi? Teie otsing on lõppenud – meil on kingiideid kõigile meestele teie elus!

Meestele

image

Kingiideed naistele

Kas teie tüdruksõber otsib mitmeotstarbelisi ja sobivaid õueteksasid või retuuse? Kas emal on vaja mugavaid pükse igapäevaseks tegevuseks või looduses lõõgastumiseks? Või kas teil on sõber, õde, tütar või ämm, kes vajaks uusi villaseid sokke? Siit leiate kingiideid kõigile naistele teie elus!

Naistele

Otsite kingiideed ja ei tea kust alustada?

Ärge muretsege, me aitame! Meie kingijuhist leiate palju inspiratsiooni, mida kingida inimestele, keda soovite üllatada. Loomulikult pakume varustust kõiksuguseks välitegevuseks, nii koeraga jalutamiseks, matkamiseks, mägironimiseks kui ka kanuuga sõitmiseks. Meie rõivastega saab ka garaažis aega veeta või aias põõsaste ja puhmaste kohal kükitada! Ja pärast looduses pika päeva veetmist? Lõõgastuge mugavas komplektis, villastes sokkides ja jooge kuuma kakaod. Meie kingipoes leidub kõigile midagi!

Kingiideed loodusearmastajale?

Kui teie või teie lähedane armastab vabas õhus olemist sama palju kui meie, siis talle meeldib ükskõik, milline loodusega seotud kingitus! Näiteks vastupidavad ja mitmekülgsed püksid, mis viivad nad mäest üles ja üle oja, ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Või äkki tuule- ja veekindel jope seiklusteks või igapäevaseks kandmiseks? Koeraga jalutamine välistingimusteks mõeldud varustusega on lõbusam ja lastega kelgutamisel sobilike riiete kandmine aitab teil luua mälestusi kogu eluks. Ning lõpetuseks on ka aksessuaarid populaarne valik!

Valmistuge enne kinkide ostmist ette.

Meie parim soovitus muretuks kinkide ostmiseks on osta kingid varakult ja olla valmistunud. Näiteks leidke enne ostmist meie suuruste juhendi abil õige suurus! Loomulikult pakume tasuta kohaletoimetamist ja 30 päeva jooksul tasuta tagastamist, kuid kui ostate esimesel korral õige suuruse, ei pea teie lähedane pärast kingi saamist muretsema ja postkontorisse ja tagasi jooksma, vaid saab sellel ajal kinki päriselt kasutada. 

×