Üle 100 € ostude puhul tasuta saatmine ja 30-päevane tasuta tagastus
Rootsi disain ja kvaliteet
Hinne 4.6/5, 630 000+ arvustust
Otsi kategooriat, toodet, tegevust...
icon-search
icon-my-pages
icon-icon-cart
icon-hamburger
Naised
Mehed
Aksessuaarid
Juhendid
Pakkumised
image

Püsige soojustusega
rõivastega soojas

Olenemata tegevusest, mida naudite, on soojas püsimine sama tähtis kui mugavus või meeldiv ajaveetmine! Tegelikult on soojas püsimine seotud ohutusega. Lugege edasi ja saate väärtuslikke teadmisi soojustuse võimaluste kohta külma ilmaga.

Udusuled vs sünteetika

Mitmesugused tegevused ja ilmastikutingimused nõuavad eri soojustustüüpe. Nii udusulgedest kui ka sünteetilisel täitel on head ja vead, mida tasub lähemalt uurida, kui valite, mida järgmisel seiklusel kanda.

image

Udusulgedest isolatsioon

Udusuled pole sama mis suled. See on materjal lindude alussulestikust, mis on suurepärase soojustus- ja õhutusvõimega looduslik materjal. Tootmisel tehakse udusulgedest kobarad, mis hoiavad sooja kinni ja lasevad õhku läbi, nii et te ei kuumene üle. Sulerõivad on ka „sulgkerged“ ja säilitavad teie paindlikkuse ja mugavuse kogu päeva jooksul ilma teid takistamata. Sulerõivad on optimaalsed kuivades tingimustes, nende puuduseks on pikaajalisem kuivamine ning halvem niiskustõrjuvus. Sulerõivaste soojustusvõimet kirjeldatakse täite soojusena.

Vaadake meie sulerõivaid ›

image

Sünteetiline soojustus

Sünteetiline soojustus on valmistatud sünteetilistest kiududest, mis moodustavad sarnaseid kobaraid nagu sulerõivastel. See tähendab, et sünteetiline soojustus toimib sarnaselt udusulgedega ja takistab soojusel kehast liiga kaugele liikumast. Sünteetilistest materjalidest rõivad on vahel sulerõivastest pisut raskemad, kuid on palju niiskuskindlamad ja kuivavad kiiremini. 50–100 g/m² on tavaliselt piisav soojustus vahekihi rõivaste jaoks, samas kui tõeliselt külma talveilmaga hoiab teid soojas 100–200 g/m².

Vaadake meie sünteetilisi rõivaid ›

Kiire ülevaade

Sulejope
Looduslik materjal, millega olete soojas, kerge ja õhutatud.
Eelised
+ Hoiab soojust
+ Kerge
+ Soojustab väga hästi
Puudused
- Ebatõhus niiskuse tõrjumisel
 
Sünteetiline jope
Intensiivsemaks tegevuseks mõeldud materjal, mis hoiab sooja ja kuivab kiiremini.
Eelised
+ Puudused
+ Kuivab kiiremini
+ Tõhus suure intensiivsusega tegevuse korral
Puudused  
- Kaalub rohkem kui sulerõivad
image

Mis on täite soojus?

Täite soojusega kirjeldatakse, kui tõhusalt rõivad sooja hoiavad, olles samas kerged – teisisõnu kvaliteetsed. Teine sõna täite soojuseks on "cuin" (inglise keeles "fill power"). Suurem täite soojus annab rohkem puhvis enesetunde ja soojema jope. See juhtub siis, kui sulekobarad on rõivaste sees täielikult paisunud. Üldine näpunäide on otsida jopet, mille täite soojus on vähemalt 550, siis on see nii soojem kui ka mugavam. 

Mis on täite kaal?

Täite kaal kirjeldab sulerõivastel, kui palju udusulgi toode sisaldab. Nagu täite soojus, on ka täite kaal täiterõivastel sooja ja mugavuse andmisel oluline. Täite kaal annab aimu, kui pehme või kõva toode on ja kui kergesti seda saab kokku suruda. Kerget sulejopet on lihtsam kokku suruda ja raskem sulejope on soojem. 

Soojustatud rõivad – meie soovitused

image

Kõige soojem sulejope temeratur-varmast.svg

Igloo Jacket
Täite soojus (cuin): 660
Täite kaal: 292,2 g suuruses Medium (meeste)

IGLOO™ jope on soojustatud udusulgedega, et teid õues seigeldes ja mägedel kihutades mugavalt soojas hoida. Suur eemaldatav kapuuts sobib kiivriga kandmiseks, rohkete taskute hulgas on koht suusamäe piletile, sisetasku, kaks fliisvoodriga taskut käte soojendamiseks ja kaks rinnataskut. Kätised ei lase külmal õhul sisse pugeda ja udusulgedest soojendus hoiab teid ka kõige külmematel päevadel soojas.

Vaadake jopet Igloo Jacket ›

image

Kõige soojem sünteetika temeratur-varmast.svg

Outdoor Parka

Outdoor Parka on loodud taluma ka kõige karmimaid talveilmu. Kiiresti kuivav sünteetiline Hyperloft™ täidis muudab sellele polsterdatud parka ülisoojaks ja -mugavaks. Vähemalt 9 käepärase taskuga on teil palju hoiustamisvõimalusi ja erinevaid kohti külmade käte soojendamiseks. Parka on vetthülgavuse suurendamiseks DWR-töödeldud ning suurt kapuutsi saab istuvuse tagamiseks reguleerida.

Vaadake Outdoor Parkat ›

image

Soojemad sulejoped temeratur-varmare.svg

Flex Down Jacket
Täite soojus (cuin): 650
Täite kaal: 100 g suuruses Medium (meeste)

Flex Down jope on valmistatud vastupidavast neljas suunas venivast kangast, mis muudab selle ülimugavaks ja on teiega väliseiklustel alati kaasas. Selle vooder on kooskõlas rangeimate RDS-i eetikastandarditega ja kaitstud PFC-deta DWR-iga veekindluse tagamiseks. See on varustatud kolme välitaskuga, millel on tõmblukk, ja kahe suurema sisetaskuga.

Vaata Flex Down jopet ›

image

Soojemad sünteetika temeratur-varmare.svg

Kollektsioon Helix

Kollektsioon Helix on mõeldud talviseks välitegevuseks: täiuslik mägi-, matka- ja talispordiks. Kõik kollektsiooni Helix on sünteetilise Hyperloft™-soojustuse ja veekindla pealiskattega. Neil on mitu taskut, sh suusapiletitasku jopel ja anorakil. Õhutus kaenla all ja kiivrit mahutav kapuuts jopel annavad teile vabaduse nautida kõiki talisporditegevusi ning pükste reguleeritavad jalaavad tagavad hea sobivuse igat tüüpi matka- või suusasaabaste peal.

Vaadake kollektsiooni Helix ›

image

Soe sulerõivas temeratur-varm.svg

Helium Down Jacket
Täite soojus (cuin): 650
Täite kaal: 96 g suuruses Medium (meeste)

Helium Down jope on soojustatud kooskõlas RDS-sertifikaadiga udusulgedega. See kerge ja mitmekülgne jope sobib igat tüüpi välitegevuste jaoks. Seda on lihtne kokku suruda ning selle soojuse-kaalu suhe on suurepärane. See on soojustatud kooskõlas RDS-sertifikaadiga udusulgedega. See kerge ja mitmekülgne jope sobib igat tüüpi välitegevuse jaoks. Seda on lihtne kokku suruda ja selle soojuse-kaalu suhe on suurepärane.

Vaadake Helium Down jopet ›

image

Soe sünteetika temeratur-varm.svg

Radical Insulate Vest

Radical Insulate Vest on ülikerge isoleeriv vest, millel on sünteetiline täidis, venivad küljed ja mugav fliisvooder. Sellel on reguleeritav vöökoht ja kaks lukuga taskut. DWR-viimistlus kaitseb kergemate vihmahoogude eest. Sõltuvalt temperatuurist saab seda kanda kas isoleeriva vahekihina või mugava T-särgi või fliisi peal.

Vaadake Radical Insulate Vesti ›

Korduma kippuvad küsimused

×